Старт нового навчального року

Вчора, 31 серпня, відбулася міська конференції педагогічних працівників «Освіта Нової Каховки: тримаймо стрій задля майбутнього дітей».

Захід пройшов на платформі ZOOM за участі Новокаховської міської військової адміністрації, Каховської районної військової адміністрації, працівників відділу освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсного центру», керівників і педагогічних працівників закладів освіти громади.

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневою конференцією педагогічних працівників, яка визначає стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровує педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості та українського суспільства на засадах європейських вимірів якості освіти; допомагає ефективно підготуватися до початку непростого навчального року, який відкриває нові можливості для всіх учасників освітнього процесу; дає нові ідеї та натхнення змінювати освіту на краще.

Про виклики сьогодення і завдання на 2023/24 навчальний рік доповіла виконуюча обов’язки начальника відділу освіти НКМР Надія Школяр.

Начальник Новокаховської міської військової адміністрації Валерій Брусенський звернувся до освітян територіальної громади які пройшли важкий 2022-2023 навчальний рік, зі словами подяки, та повідомив, що новий 2023-2024 навчальний рік всі заклади загальної середньої освіти Новокаховської міської ради розпочинають навчальний процес, зазначивши, що велике досягнення керівників – зберегти вчителів та дітей!

У знак подяки за плідну працю, високий професіоналізм та за підсумками 2022-2023 навчального року 25 педагогічних працівників отримали Грамоти та грошове заохочення.

До освітян громади звернулась начальниця Каховської РВА Наталя Стаднік зі словами подяки за пройдений шлях 2022-2023 навчального року, бо почати його було складно.