Міські програми

На цій сторінці ми надали перелік міських програм реалізації соціальної політики на 2022-2024 роки.

Надання одноразової матеріальної грошової допомоги членам сімей цивільних осіб, які загинули під час обстрілів території Новокаховської міської територіальної громади

Члени сімей цивільних осіб, які загинули під час обстрілів території Новокаховської міської територіальної громади після 24 лютого 2022 року у період військової агресії Російської Федерації проти України можуть отримати одноразову матеріальну допомогу.

За цим порядки громадяни можуть отримати 30 000 грн. . шляхом перерахування коштів на особистий рахунок заявника, відкритий в установі банку.

Зразок заяви та порядок надання допомоги можна прочитати в Розпорядженні 181 – од від 25.05.2023 року.

Надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям з числа мешканців Новокаховської міської територіальної громади.

Отримати допомогу можуть військовослужбовці, які відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» брали участь після 24.02.2022 року у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів і внаслідок чого отримали поранення та /або стали особами з інвалідністю внаслідок війни, під час участі у зазначених заходах.

Розмір допомоги становить 50 000 грн. шляхом перерахування коштів на особистий рахунок заявника, відкритий в установі банку.

Зразок заяви та порядок надання допомоги можна прочитати в Розпорядженні №232-од від 26.06.2023 року

Здійснення безоплатного поховання загиблих (померлих) військовослужбовців силових структур України

Відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», військовослужбовці, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів та брали участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

Детальніше про програму можна прочитати в Розпоряджені №16-од від 20.02.2023 року. (зі змінами)