Санаторій Київ-Плюс

ТзОВ Санаторій «Київ+» знаходиться на території курорту Моршин. Львівської обл. та має можливість прийняти близько 200 чоловік на проживання та реабілітацію.

Санаторій Київ-Плюс має прекрасно розвинену інфраструктуру. На власній, огородженій охороною території, розміщені два житлових та лікувальний корпус, а також їдальня і комплекс відпочинку. Корпуси з’єднані між собою критими переходами, запобігає переохолодженню в дощову і вітряну погоду. На території санаторію знаходиться власний бювет мінеральних вод, безкоштовна парковка для автомобілів, дитячий майданчик, альтанки, мангал, огороджена територія з тваринами і птахами, бібліотека, концертний та кінозали, танцювальний зал, пункт прокату спортивного спорядження, бар та магазин.

В оздоровниці лікують широкий спектр захворювань, а саме:

  • хронічний гастрит;
  • захворювання обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння);
  • панкреатит, жовчнокам’яна хвороба;
  • дискінезія шлунка, кишечника, жовчного міхура;
  • розлади центральної і вегетативної нервової системи тощо.

В санаторії можуть запропонувати такі медичні процедури як д’Арсонваль, електросон, ультразвук, тубус-кварц, УФО, екран «УВЧ-300», «УВЧ-80», ампліпульс, діодинамік, електрофорез, магнітотерапія, інгалятор, пресотерапія, гідроколонотерапія. Також можна отримати лікування мінеральною водою, лікування зеленою глиною, відвідати кабінет проктолога, кабінет кишкових промивань, процедурний кабінет.

Ціна проживання з 3-ох разовим харчуванням становить – 650 грн за людину на добу.

Ціна проживання з 3-ох разовим харчуванням і реабілітацією становить – 800 грн за людину на добу.

Зв’язок із ТзОВ Санаторій «Київ+» за телефоном 032 4566 0404.

Контактна особа: адміністратор Сташко Світлана 095 794 5441.

Директор ТзОВ Санаторій «Київ+»: Савенко Олег Петрович 0983337446.