Інформація Ради з питань ВПО

Постановою Кабінету міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812 затверджено Типове положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб. Основними завданнями Ради є, зокрема, реалізація регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

З метою утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Херсонській обласній державній адміністрації (далі – Рада) інформуємо внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, про можливість стати членом Ради з питань ВПО та брати участь у її роботі. Усім особам, бажаючим працювати в складі Ради, треба надіслати в електронному вигляді на поштову скриньку Департаменту соціального розвитку Херсонської обласної державної адміністрації dp.soczah.khoda@gmail.com заяву та документи, а саме:

  • заява у довільній формі;
  • документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документ про освіту (за наявності);
  • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Контактна особа Департаменту соціального розвитку Херсонської обласної державної  адміністрації: Сокерчак Наталія Михайлівна, тел. 0662666872.