Публічна консультація з питань отримання компенсацій за пошкоджене житло

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у у публічній консультації:
удосконалення механізму отримання громадянами України компенсації за житло, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії росії проти України.

Голова комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк у партнерстві з ГО «Інститут Республіка» запрошує до публічної консультації громадян, юридичних осіб, чиє житло було пошкоджене, або знищене внаслідок збройної агресії росії проти України. А також народних депутатів, представників міністерств, надавачів послуг, які задіяні у механізму компенсацій, представників громадських організацій та інших спеціалістів та експертів з питань даної теми.

Мета: зібрати факти та думки на тему компенсації за пошкоджене/знищене майно від усіх учасників процесу. Особливу увагу звертають на типові недоліки, які зустрічаються найчастіше, та на пропозиції щодо шляхів їх подолання. На основі отриманих даних буде сформовано загальні рекомендації щодо покращення механізму виплати компенсацій.  

Консультація для Південного напрямку відбудеться 13 жовтня о 10:00.

Прохання зареєструватися до 12 жовтня 15:00 за посиланням:

ПІВДЕННИЙ НАПРЯМ. Публічна консультація:

Удосконалення механізму отримання громадянами України компенсації за житло, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії росії проти України

Додаткову інформацію можна отримати у організаторки заходів «Інституту
Республіка» Інни Душка (контактний номер телефону +380961724018)