Звіт за тиждень

Розповідаємо про роботу військової адміністрації та головні новини протягом останнього тижня:

Працівниками КП «Автоцентр» розібрано завали та забито вікна по вул. Наддніпрянська с. Веселе; проведено роботи по ремонту дахів та забивання вікон будинків по вул. Чайковського с. Веселе; виконано ремонт даху будинку по пров. Степовому смт Козацьке; проводились роботи по перекриттю даху та забиванню вікон по вул. Польовій с. Веселе; прибирано скло, забито вікна на складі, розташованому у м. Бериславі.

Отримано і роздано мешканцям нашої громади на деокупованих територіях гуманітарну допомогу, в тому числі від наших постійних партнерів ГО «Тарілка».

Розпочато підготовку до зимового сезону. Зокрема: доставлено та видано паливні брекети пільговим категоріям мешканцям нашої громади на території смт Козацьке та с. Веселе, а також проведено відповідні роботи у приміщені гуманітарного штабу смт Козацьке.

Опрацьовано 250 звернень для призначення допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву рф греблі Каховської ГЕС.

Крім цього, опрацьовано та надіслано 14 пакетів документів для призначення матеріальної допомоги цивільним особам, що зазнали поранення з обласного бюджету.

Відділом з роботи зі звернення громадян Новокаховської міської військової адміністрації опрацьовано 165 запитів та 2 звернення.