Податковий календар

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує про граничні терміни подання звітних документів.

П’ятниця, 19 січня 2024 року:

  • останній день сплати за січень 2024 року авансових внесків з єдиного податку фізичними особами – підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ груп;
  • останній день подання заяви платниками єдиного податку – фізичними особами – підприємцями, у разі перевищення граничного обсягу доходу, для переходу на застосування відповідної ставки єдиного податку, визначеної п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України, або відмови від застосування спрощеної системи оподаткування;
  • останній день сплати єдиного внеску, нарахованого за ІV квартал фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, особами, які провадять незалежну професійну діяльність та членами фермерських господарств.

Нагадаємо, з термінами сплати податків і подання звітності можна ознайомитись на вебпорталі ДПС України у розділі «Податковий календар», в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.tax.gov.ua/calendar) або в загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі: https://zir.tax.gov.ua/main/calendar/.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі