Про роботу військової адміністрації

Триває видача паливних брикетів мешканцям деокупованих населених пунктів громади.

Також забезпечено паливно-мастильними матеріалами мешканців деокупованих територій громади.

Призначено державну соціальну допомогу при народженні дитини особам, які народили дитину за кордоном.

Забезпечено складання 5 довіреностей для отримання пенсійних виплат від органів ПФУ маломобільними мешканцями с. Веселе через уповноважених представників.

Отримано та доставлено від до смт Козацьке та с. Веселе гуманітарну допомогу від наших постійних партнерів. Зокрема, від World Central Kitchen- продуктові та борщові набори, від ГМ «Проліска» – комплекти для ремонту, від БФ «АДРА» – хліб.

Щоденно проводиться моніторинг та фіксація пошкоджених та зруйнованих об’єктів на території громади.

Розроблено інформаційні та технологічні картки на послуги за програмою єВідновлення – подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації; подання заяви про надання компенсації для відновлення об‘єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації (розпорядження начальника міської військової адміністрації від 05.01.2024 р. № 7-од).

Відділ будівництва взяв участь у он-лайн тренінгу на тему «Підготовка проєктів для залучення фінансування від міжнародних та вітчизняних донорів».

Проведена робота по налагодженню та відновленню взаємодії ЦНАП із суб‘єктами надання адміністративних послуг, зокрема з Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції в сфері реєстрації громадських об‘єднань та Міністерством у справах ветеранів України в сфері надання послуг із соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

Забезпечено участь в навчальному вебінарі для ЦНАП «Огляд оновленого функціоналу АРМ ЦНАП ЄДЕССБ».

Відділом з роботи зі звернення громадян опрацьовано 130 запитів та 4 звернення.