Шановні новокаховчани, вітаємо з Днем заснування нашого любого міста!

Висловлюємо слова безмежної вдячності та поваги нашим землякам – захисникам та захисницям, які боронять Україну та докладають усіх зусиль, щоб звільнити рідне місто від окупантів рф. Щиро дякуємо за вашу силу, сміливість та рішучість!

Дякуємо тим новокаховчанам, які досі залишаються вдома, на жаль, на тимчасово окупованій території. Ваша стійкість вражає, адже кожного дня ви робите чималі зусилля, щоб не просто продовжувати жити на своїй землі, але і підтримувати наших з вами сусідів та близьких, які потребують особливої турботи та уваги.

Ми цінуємо кожного мешканця Нової Каховки, який вимушено поїхав. Ваша любов до рідного міста, не зважаючи на кілометри відстані, патріотизм та підтримка надихають. Дякуємо вам!

Всі ми як один віримо, що одного дня повернемось додому, до міста тисячі джерел, до міста, де знаємо кожну вуличку, до міста, де назавжди залишаються наші спогади.

Не можливо спрогнозувати, якою буде Нова Каховка після пережитого. Та ми впевнені, що із такими чудовими містянами вона розквітне та відновиться. Бажаємо зустріти наступні святкування нарешті вдома!