Відзначення Дня заснування міста Нова Каховка

В рамках відзначення Дня заснування міста Нова Каховка 28 лютого пройшло чимало тематичних заходів, головною метою яких було зібрати разом мешканців нашого міста онлайн та офлайн.

Так, на площі біля оперного театру в Одесі пройшов мітинг жителів Новокаховської міської територіальної громади. Вийшли й на центральну площу міста наші земляки у Львові.

Також для новокаховчан, які нині проживають в Одесі було організовано цікаві заходи в офісі БО «БФ «Місто тисячі джерел». Зокрема: зустріч та чаювання з новокаховчанами похилого віку; зустріч з представниками громадських/благодійних організацій, представниками місцевого самоврядування; зустріч молоді.

Паралельно відбулось зібрання наших містян у Києві та відкриття фотовиставки «Новокаховчани в ЗСУ».

Цього дня новокаховчани в різних містах України та закордоном включились до онлайн-марафону з представниками Новокаховської міської військової адміністрації. До заходу доєднався колектив Каховської районної військової адміністрації на чолі із Наталею Стаднік та голова міста Таврійськ Микола Різак.

Щиро бажаємо та віримо, що наступне святкування Дня народження нашого міста відбудеться на Дніпровському проспекті Нової Каховки.