Lobby X: обирай посаду і підрозділ у війську 

Платформа з працевлаштування Lobby X запустила спеціальний сайт з актуальними вакансіями до Збройних сил України.

Сайт виявиться корисним як для цивільних, які хочуть мобілізуватися, так і для чинних військовослужбовців, які хотіли б перейти на посаду, яка краще відображає їх досвід та навички.

На lobbyx.army командири підрозділів можуть розміщувати вакансії, а кандидати — обирати бажану посаду і конкретний підрозділ. Це дає можливість кожному знайти своє місце в армії та робити власний внесок у захист України.

Варто взяти до уваги, що керівник ТЦК не завжди може враховувати професійні навички мобілізованого, особливо якщо виникає термінова потреба в конкретній спеціальності. Тому самостійний пошук місця служби заздалегідь дасть контроль над вибором підходящого напрямку служби.

На сайті представлені вакансії різного профілю: від бойових і медичних до креативних та вакансій в напрямку IT. Сучасні підрозділи потребують широкого спектру спеціалістів: відеографів, бізнес-аналітиків, UI/UX-дизайнерів, HR-менеджерів, IT-розробників, водіїв цивільного й військового транспорту, саперів, розвідників, снайперів, лікарів та інших спеціалістів.

Платформа допомагає людям знайти свою справу в армії та реалізувати потенціал.

Переглянути вакансії до українського війська можна тут: https://lobbyx.army/