Спортивні перемоги новокаховчан

Навіть у непрості часи є місце для радісних новин. Минулі вихідні відзначилися черговими перемогами спортсменів Новокаховської громади, зокрема, тих, хто виходить на спортивні майданчики світу з прапором України. 

В Києві відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу U-20, на якому новокаховчани Євгеній Бойко та Денис Дегтяр, граючи в парі, стали чемпіонами. (фото 1-4)

Новокахочанин Олександр Бойко, в складі національної збірної України в Хорватії, 16 червня, грав в півфіналі Золотої ліги Європи проти Чехії. Збірна України стала переможцем Золотої Євроліги.

15-16 червня в Івано-Франківську проходив Чемпіонат України з вільної боротьби FS 2024, учасники якого долучилися до підтримки легендарної 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Легкоатлетичний манеж місцевого фахового коледжу фізичного виховання зібрав найсильніших борців України. Серед учасників чемпіонату – досвідчені спортсмени, призери національних та міжнародних змагань, а також талановита молодь, яка прагне заявити про себе на всю країну. Конкуренція в кожній ваговій категорії надзвичайно висока, що зробило змагання видовищними та непередбачуваними.

Серед учасників чемпіонату були і новокаховчани – Влад Янукович, Надір-Хан та Ємір-Хан Мусаеви зі своїм тренером Андрієм Мєшковим. (фото 5)

На чемпіонаті України з легкої атлетики для спортсменів з порушеннями слуху новокаховчанка Наталія Овчинкіна здобула дві золоті медалі серед юніорів — з метання спису та метання молоту. Це надає їй право залишатися в збірній України і на наступний рік та представляти Україну на міжнародних змаганнях. (фото 6).

Вітаємо молодих спортсменів з перемогами і бажаємо наступних звершень і досягнень!