Пліч-о-пліч задля дитинства: школярі Новокаховської громади вирушили на відпочинок до Новодністровська

31 травня 2026 року дитяча делегація Новокаховської міської територіальної громади вирушила до мальовничого міста Новодністровськ Чернівецької області. Поїздка та двотижневий відпочинок організовані в рамках реалізації національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Війна та тимчасова окупація рідного дому змусили наших дітей адаптуватися до життя в різних куточках України. Саме тому організація безпечного літнього дозвілля, психоемоційне відновлення та ментальна інтеграція юних новокаховців є одним із найважливіших пріоритетів у діяльності міської влади.

Ця довгоочікувана подорож стала можливою завдяки щирому та гостинному запрошенню міської голови Новодністровської міської ради Наталі ЦИМБАЛЮК. Завдяки налагодженій партнерській співпраці між нашою громадою-форпостом та Новодністровською громадою, діти отримали унікальну можливість відпочинку.

Сьогодні проєкт «Пліч-о-пліч» – це не просто гасло, це реальна рука допомоги нашій незламній Новій Каховці.

Щиро дякуємо пані Наталі ЦИМБАЛЮК та всій Новодністровській громаді за турботу про майбутнє нашої країни – наших дітей.

Бажаємо нашим школярам яскравих вражень, нових знайомств та мирного відпочинку!