«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: діти з Новокаховської громади відпочили у місті Новодністровськ

Школярі Новокаховської міської територіальної громади в рамках реалізації національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» мали чудову можливість провести незабутні 14 днів, насолоджуючись повноцінним і різноманітним відпочинком у місті Новодністровську.

Для дітей було підготовлено цікаву та насичену програму, яка включала майстер-класи, квести національно-патріотичного спрямування, різноманітні фізичні активності, а також пізнавальні екскурсії мальовничими місцями Чернівецької області.

Особливо яскравими стали відвідування одного з провідних закладів вищої освіти – університету в Чернівцях, де учні мали змогу ознайомитися з освітнім середовищем і відчути атмосферу студентського життя. Не менш захопливою була подорож до Кам’янець-Подільської фортеці – однієї з найвизначніших історико-архітектурних пам’яток України, яка вразила дітей своєю величчю, давньою історією та унікальною атмосферою.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації цього відпочинку в Новодністровській міській територіальній громаді, за турботу, увагу та створення безпечних і комфортних умов для наших дітей.

Особливі слова вдячності висловлюємо міському голові Новодністровської міської ради Наталі ЦИМБАЛЮК за запрошення, підтримку та сприяння в реалізації цієї важливої ініціативи.

Завдяки таким спільним проєктам наші діти отримують не лише відпочинок, а й новий досвід, яскраві емоції та віру в єдність і підтримку українських громад.