Соціальний захист мешканців Херсонської області

До Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Херсонської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 28 квітня 2020 року № 326 внесено зміни, відповідно до яких збільшено розмір матеріальної допомоги з 1000 грн. до 5000 грн. Цей Порядок має на меті забезпечити фінансову підтримку тим, хто стикнувся зі складною ситуацією, що призвела до порушення нормальних умов життєдіяльності.

Одноразова матеріальна допомога надається мешканцям Херсонської області, які зазнали важких втрат через надзвичайну ситуацію (аварія, пожежа, стихійне лихо, епідемія, аварійність житла, газо-, електро- постачання та користування) та може включати витрати на:

  • медичні послуги;
  • ліки;
  • відновлення житла;
  • необхідні речі для повернення до нормального життя і т.д..

Питання надання одноразової матеріальної допомоги розглядається обласною комісією на підставі заяви особи (законного представника) про надання одноразової матеріальної допомоги, наданої на ім’я голови Херсонської обласної військової адміністрації.
Звернення за отриманням допомоги можуть подавати усі мешканці Херсонської області, які постраждали від наслідків надзвичайної ситуації. Для цього необхідно звернутися до Херсонської обласної військової адміністрації (vzvern@khoda.gov.ua). Для отримання детальної інформації про процедуру отримання допомоги потрібно звернувшись за телефоном гарячої лінії Херсонської ОВА 0 800 330 951, 38 091 481 78 45.