Безкоштовне лікування за нацпрограмою «Неопалимі»

Для військовослужбовців існує можливість безкоштовного лікування за допомогою національної програми зовнішньої реабілітації «Неопалимі», що займається деформаційними травмами, опіками та рубцями, які були отримані внаслідок війни.

Зараз лікування в рамках цього проєкту проходить вже понад 120 пацієнтів, що внаслідок війни в Україні (після 2014 року, а також після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року) отримали ураження, які призвели до формування опіків та деформаційних рубців. Клініки, що беруть участь у програмі, лікують пацієнтів з рубцевими змінами шкіри, а саме гіпертрофічними рубцями, опіками, контрактурами внаслідок осколкових чи термічних уражень. Лікування проводиться за допомогою лазерів (ErYag чи CO2), мікроголкової радіочастотної технології, а також полінуклеотидних препаратів та заспокійливих і відновлюючих топічних засобів.

Програма «Неопалимі» об’єднує вже понад 30 приватних медичних закладів у різних містах України, а також у сусідніх країнах Східної Європи. Проте, запрошуються на лікування пацієнти, незалежно від їх місця перебування, якщо вони мають змогу самостійно добиратись у інше місто.

Дізнатись більше про програму «Неопалимі» та ознайомитись із переліком клінік, що надають необхідні послуги, а також заповнити реєстраційну форму для участі можна на сайті (www.neopalymi.in.ua).