Про передачу залишків товарів

Згідно з пунктом 3¹ постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами в умовах воєнного стану» за потреби товари, що визначені у додатку до цієї постанови, можуть передаватися між обласними, Київською міською військовими адміністраціями за письмовим зверненням військових адміністрацій.

Сумська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація має залишок зерна пшениці, закупленого у 2022 році за рахунок коштів державного бюджету, передбачених за програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану», загальним об’ємом 2 731 тонна, у тому числі пшениці 2 класу – 2 121 тонна та пшениці 3 класу – 610 тонн.

Зазначене зерно пшениці придатне для переробки на борошно і крупи та може бути використане після переробки для випікання хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання.

Враховуючи вищевикладене, бажаючих отримати зерно пшениці для забезпечення населення нашої громади продовольчими товарами тривалого зберігання просимо звертатись до Новокаховської міської військової адміністрації (nkmva22@gmail.com) для подальшого інформування в потребі даного зерна пшениці до Херсонської обласної військової адміністрації.