Про спецпроєкт “Людина для Людини”

Міністерство соціальної політики спільно з Нацсоцслужбою та за підтримки Координаційного центру сімейного виховання та догляду дітей запускає спецпроєкт “Людина для Людини”.

На сьогодні проводиться збір історій про соціальних працівників, які працюють із дітьми, аби розкрити важливість професії соціального працівника, адже саме вони дбають про людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та розповісти про спеціалістів, які сумлінно ставляться до своєї роботи, виконуючи її щодня.

Збір історій триватиме до 20 листопада 2023 року. Герої 20-ти найбільш захоплюючих історій будуть запрошені на мотиваційну зустріч із Міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович, а також стануть амбасадорами соціальної сфери у 2024 році.

Якщо ви соціальний працівник або знаєте історію соціального працівника, запрошуємо вас поділитися історією шляхом заповнення анкети за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKX2bgRigjW7glpiFhPqLPzA2NyJJ-F5yCDKb2RqGdAEKNRw/viewform. Можливо, саме ваша розповідь стане поштовхом для інших обрати цю професію, адже кожен із спеціалістів має свій унікальний досвід.