Шановні мешканці Новокаховської громади!

Для подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації чинним законодавством України передбачені наступні варіанти подачі звернення:

  • самостійно особою засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, у тому числі з використанням мобільного додатка Порталу Дія;
  • через центр надання адміністративних послуг (ЦНАП);
  • через нотаріуса.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надає консультації, допомагає мешканцям Новокаховської міської територіальної громади у заповненні та поданні повідомлень про пошкодження та внесення даних до Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Адміністративна послуга є безоплатною.

Для заповнення та подання інформаційного повідомлення про пошкоджене або знищене майно за допомогою адміністратора ЦНАП Вам знадобляться:

  1. Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; для юридичних осіб – відомості про організаційно-правову форму, найменування юридичної особи.
  2. Документ, що підтверджує повноваження представника (у разі подання документів представником особи).
  3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків особи (РНОКПП) – для фізичних осіб; ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ – для юридичних осіб.
  4. Документ, що підтверджує право власності на об‘єкт нерухомого майна.
  5. Технічний паспорт.
  6. Відомості про кількість осіб, що проживали в нерухомому майні (для житлового фонду).
  7. Відомості про пошкодження або знищення нерухомого майна (дата та орієнтовний час настання події, опис пошкодження, зокрема площа або протяжність пошкодженого нерухомого майна, фото-, відеофіксація (за наявності).

Важливо! Для звернення до ЦНАП в електронному вигляді подбайте про свою електронну ідентифікацію – цифровий підпис (допоможе в цьому https://diia.gov.ua/faq/2).

Обов’язковою умовою подачі заяви через ЦНАП, є наявність електронної поштової скриньки у заявника, про яку необхідно повідомити адміністратора ЦНАП.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надає консультації за номером телефона +380975243019, документи приймаються на електронну поштову скриньку cnap.nk@gmail.com.