«Моя податкова» – зручний інструмент для отримання податкової інформації

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує про функціонування застосунку «Моя податкова», який наразі є одним із найзручніших інструментів для спілкування з податковою службою.

«Моя податкова» складається з чотирьох розділів.

Розділ «Реєстри» надає можливість здійснити пошук фіскального чека та марки акцизного податку, переглянути дані реєстрів платників ПДВ, єдиного податку, неприбуткових установ та організацій та страхувальників.

У розділі «Послуги» можна направити запит на отримання відомостей про суми виплачених доходів, подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкова знижка), переглянути інформацію про стан розрахунків з бюджетом і сплатити податки, подати Облікову картку фізичної особи – платника податків (1 ДР), Заяви на внесення змін до ДРФО (5 ДР) та до Реєстру волонтерів.

Розділ «Повідомлення» містить доступ до перегляду: квитанцій, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору, листів контролюючого органу, інших повідомлень контролюючого органу.

У Розділі «Мої дані» міститься інформація про адресу реєстрації та фактичне місце проживання, об’єкти оподаткування, обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР), наявність або відсутність податкового боргу.

Застосунок оновлюється відповідно до потреб бізнесу та громадян. Завантажити його можна смартфон на платформі Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua) та на платформі iOS (https://tinyurl.com/yugr7f7r).

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі