Способи подання декларації про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує про способи подання Податкової декларації про майновий стан і доходи.

Законодавством передбачено кілька способів подання Податкової декларації про майновий стан і доходи, а саме:

  • особисто або уповноваженою особою;
  • поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Звертаємо увагу, що для особистого подання Податкової декларації про майновий стан і доходи можна звертатися до Центрів обслуговування платників за місцем своєї податкової адреси (місцем реєстрації). Оскільки повноваження Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, пов’язані з адмініструванням податку на доходи фізичних осіб і прийманням звітності, покладено на Головне управління ДПС у Полтавській області, то звертатись необхідно до Центрів обслуговування платників Полтавщини. Адреси ЦОП, режим роботи та телефони розміщені за посиланням: https://bitly.ws/3aTju.

Консультації з питань декларування доходів – 2024 можна отримати за телефонами: +380953228412, +380955132207, +380984467084, +380502786385.

Вся інформація щодо декларування доходів – 2024 знаходиться за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2024.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі