Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні»

Платформа створена за ініціативи Президента України та за участю Міністерства економіки України. Метою платформи є зміцнення економічних зав’язків, постійної комунікації між державою та українським бізнесом, сприяння українським товаровиробникам задля зміцнення спроможності держави та нашої економічної системи.

Ціль – підтримка української економіки та безпосередньо українських виробників та заохочення населення України до придбання української продукції, адже за результатами досліджень Міністерства економіки в середньому 40% від вартості українських товарів повертається в державу у вигляді податкових і неподаткових витрат, що дозволяє забезпечувати Сили Безпеки й Оборони, дає робочі місця та забезпечує потреби сіл та міст.

Переваги придбання товарів українського виробництва:

  • 40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет.
  • Купуючи українське, ти платиш заробітну плату всім, хто створював цей продукт. З податків на заробітну плату йдуть відрахування на пенсію.
  • Ти допомагаєш створювати нові робочі місця
  • Заміщення імпортних товарів потенційно збільшить фонд заробітної плати на 40 млрд. грн на рік.
  • 25% від вартості українських товарів йдуть на податки і платежі до Пенсійного Фонду, а отже більше грошей матимемо на утримання армії, пенсії, дороги тощо.
  • Підтримка під час закупівель матеріалів. Чим більше українських складових використовують підприємства, тим більше коштів залишається в Україні. Наприклад, це 85% від вартості продуктів харчування та будматеріалів.

Купуйте товари українського виробництва – таким чином Ви робите особистий внесок у зміцнення економіки нашої країни.