Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

Запрошуємо  учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України прийняти участь у ІІ-му Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

Організатори конкурсу: Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

Термін проведення: березень-червень 2024 року.

Мета Конкурсу: привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, популяризація європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 17 червня 2024 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua. Положення про проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» доступне за посиланням http://surl.li/sabmf

Підсумки Конкурсу планується підбити у липні 2024 року, а нагородження переможців і призерів відбудеться у вересні 2024 року.