Міжрегіональний форум ЦНАП «Синергія Півдня»

Центр надання адміністративних послуг Новокаховської громади долучився до Міжрегіонального форуму ЦНАП «Синергія Півдня» для працівників центрів надання адміністративних послуг південних областей, який відбувся в м. Одесі.

Ключові теми форуму:

  • стан та перспективи розвитку сфери надання адміністративних послуг в умовах кризи та відновлення;
  •  сучасні виклики та актуальні проблеми ЦНАП на Півдні України;
  •  представлені успішні кейси регіональної влади з розвитку та підтримки мережі ЦНАП;
  • ознайомлено з успішним досвідом пілотування проєктів програми EGAP – «Мобільна валіза» та системи енергонезалежності ЦНАП.

Захід проведено за участю представників EGAP, Мінцифри, Мінветеранів, Мінсоцполітики, Мін’юсту, Державної міграційної служби, Державної інспекції архітектури та містобудування України, обласних військових адміністрацій з Одеського, Миколаївського та Херсонського регіонів: CDTO, координаторів розвитку центрів надання адміністративних послуг; представників ЦНАП з кожного регіону; представників розробників програмного забезпечення та інформаційних систем для ЦНАП: компанії “Реноме-Смарт”, КП “Міськоформлення”, ІІС «Вулик». Подія дала змогу учасникам форуму обмінятися досвідом та напрацювати нові ідеї для покращення якості надання адміністративних послуг.