Центр соціально-психологічної підтримки «Простір життя»

У Києві відбулося відкриття спеціалізованого центру соціально-психологічної підтримки людей з ігровою залежністю «Простір життя. Life Space». У заході взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, Національної соціальної сервісної служби України, Київської міської та обласної державних адміністрацій, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Центр «Простір життя» створено з метою надання комплексної соціальної, психологічної та юридичної допомоги людям із ризиком ігрової залежності, їхнім сім’ям та близьким, а також реалізації наукових та освітніх проектів у сфері профілактики лудоманії.

Зокрема всі бажаючі можуть отримати в центрі консультацію з приводу включення їх або членів їх сімей до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів або участь в азартних іграх, який веде КРАІЛ.

Відкриття «Простору життя» підтримали соціально відповідальні бізнеси, що представляють гральну галузь. Зокрема, компанія , яка є меценатом комплексного проєкту з впровадження в Україні соціальних послуг для людей з ризиком ігрової залежності, а також компанія , що стала меценатом відкриття саме цього конкретного соціального проекту.

Контакти Простору життя:

01032, м. Київ, вул. Назарівська, 11. 

Гаряча лінія:

0 (800) 336-105 (дзвінки по Україні безкоштовні).