Реквізити рахунків для сплати податків, та інших платежів до бюджету?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує платникам про необхідність своєчасної сплати податків, зборів та обов’язкових платежів на достовірні реквізити рахунків.

Так, своєчасне доведення платникам податків реквізитів рахунків для сплати податків, зборів та платежів, відкритих Державною казначейською службою України, відбувається шляхом їх розміщення в Центрах обслуговування платників податків, на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).

Для платників податків Херсонщини реквізити рахунків в актуальному стані розміщені на субсайті «Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі» за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://kherson.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).

Також функціонує сервіс ДПС «Електронний кабінет», який забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, в тому числі, шляхом, зокрема, автоматизованого визначення рахунків для сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на поточну дату конкретного платника податків.

Аналогічна функція реалізована в мобільному застосунку «Моя податкова», який постійно доповнюється новими можливостями.

Більше цікавої та корисної інформації можна отримати у банері «Онлайн-навчання», який розміщено на головній сторінці вебпорталу ДПС.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі