Фахівець із соціальної роботи взяв участь у тренінгу з особливостей усиновлення та встановлення опіки

В рамках програми «Рінат Ахметов ‒ Дітям. Сирітству ‒ ні!» фахівець міського центру соціальних служб 30 травня взяв участь в онлайн-тренінгу на тему «Особливості усиновлення та встановлення опіки/піклування під час війни». З процедурою, особливостями всиновлення та встановлення опіки в умовах війни, адаптації до умов та реалій воєнного часу, обліку кандидатів в усиновлювачів та опікунів під час дії воєнного стану надали змістовну інформацію Любов Лоріашвілі, психологиня, очільниця відділу Київського міського центру соціальних служб та Валентина Березіна, начальниця відділу усиновлення та сімейних форм виховання Служби у справах дітей та сім’ї м. Київ.

Під час повномасштабної війни про проблему дітей, позбавлених батьківського піклування та їх усиновлення заговорили частіше. І хоч про це думають чимало родин, труднощі й перепони можуть відлякувати від такого кроку. Насправді все не так складно. Найголовніше ‒ бути готовим узяти на себе відповідальність за дитину та ухвалити зважене рішення.

Міністерством соціальної політики України запущено єдину державну онлайн-платформу «Україна для кожної дитини» про усиновлення та сімейні форми виховання. На платформі зібрана вся необхідна інформація для тих, хто цікавиться усиновленням або влаштуванням дітей у сімейні форми виховання.