До місцевих бюджетів Херсонщини перераховано майже 809 млн гривень податкових платежів

За 5 місяців 2024 року платники податків Херсонської області перерахували до місцевих бюджетів 808,9 млн гривень податків, зборів та обов’язкових платежів.

Більше половини надходжень коштів забезпечили платники Херсонської міської територіальної громади, це 462,2 млн гривень або 57,1% від загальних надходжень. У трійці лідерів також Великоолександрiвська та Бiлозерська селищні територіальні громади, бюджети яких отримали 30,2 млн гривень (3,7%) та 20,6  млн гривень (2,5 %) відповідно. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергій Олефіренко.

У вказаному періоді основними бюджетоформуючими платежами, що надходять до місцевих бюджетів області є: податок на доходи фізичних осіб – 576 млн гривень (71,2%), єдиний податок – 174,8 млн гривень, плата за землю – 24,7 млн гривень, акцизний податок з кінцевих продажів -10,2 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі дякує платникам за своєчасно сплачені податкові зобов’язання.

Інформація надана Пресслужбою Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі