«Санаторій «Поляна» запрошує на відпочинок

ТОВ «Санаторій «Поляна» запрошує на оздоровлення або відпочинок дітей з інвалідністю, ветеранів, постраждалих осіб внаслідок аварії на ЧАЕС, учасників АТО, військовослужбовців та їх сімей. ТОВ «Санаторій «Поляна» – це спеціалізована оздоровниця, яка проводить лікування хворих по профілю: лікування захворювань органів травлення, гінекологічні захворювання, захворювання ендокринної системи, захворювання дихальних шляхів, хворих після оперативного втручання на органах травлення, жовчовивідних шляхах та з вперше виявленою патологією травного тракту.

Лікувальна база надає повний спектр санаторно-курортного лікування, куди входять бальнеологічні, фізіотерапевтичні, реабілітаційні процедури. На базі санаторію працює клінічна біохімічна та бактеріологічна лабораторії. Основним лікувальним фактором є внутрішній прийом вуглекислої гідро карбонатної натрієвої борної середньої мінералізації води «Поляна Купіль», власні свердловини якої розташовані на території санаторію.

З більш детальною інформацією рекомендуємо ознайомитись на офіційному сайті https://sanpolyana.com/ або за телефонами: +380-50-432-12-84; +380-50-432-12-76.