Грантові можливості для малих та середніх підприємств

Користуючись нагодою, Німецьке товариство міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» висловлює Вам свою повагу і шанування. Наразі GIZ реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП) можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС.

Актуальні грантові можливості для бізнесу серед малих та середніх підприємств області:

Програма великих грантів для малих та середніх підприємств (30 грантів до 25 000 євро).

Мета – підтримка українського малого та середнього бізнесу шляхом надання 30 підприємствам безповоротної фінансової допомоги у формі грантів обсягом до 25 тисяч євро кожен. Участь у конкурсі можуть взяти підприємства з усієї України, місцезнаходження яких не є тимчасово окупованою територією України. Програма підтримує компанії, що створюють продукти та послуги з інноваційною складовою та/або фокусом на розширення експорту. Повний перелік критеріїв прийнятності для підприємців міститься у Грантовій програмі, що розміщена на сайті Українського фонду стартапів, а також доступна на веб порталі Фонду EU4Business – Ukrainian Startup Fund (usf.com.ua). Подати заявку можна за посиланням в розділі Програма великих грантів від EU4Business: https://portal.usf.com.ua/

Кінцевий термін подачі заявки – 18:00, 25 серпня 2023 року.

Грантова програма для малого бізнесу (50 грантів до 10 000 євро).

Мета – збереження промислового та економічного потенціалу України, відновлення постачання критично важливих товарів і послуг та підтримка їх виробництва в умовах воєнного стану. Програма надасть фінансову підтримку 50 відібраним малим підприємствам, які постраждали від війни та готові планувати та інвестувати в ефективні проекти у сфері забезпечення основними товарами на суму до 10 000 євро кожному. Заявка подається через портал Дія Грант від EU4Business для малого бізнесу | Дія (diia.gov.ua).

Кінцевий термін подачі заявки – 18:00, 25 серпня 2023 року.
Детальну інформацію про грантові можливості можна знайти на офіційній сторінці програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП | Facebook.

Також деталі грантової програми можна знайти на сайті Громадської спілки «Фонд підтримки реформ в Україні» за посиланням http://fsr.org.ua/