Підприємства Херсонщини сплатили до бюджету 31 млн гривень єдиного податку

Мікро та малий бізнес Херсонської області в надскладних безпекових та економічних умовах воєнного часу продовжують відновлювати свою діяльність і поповнювати бюджети податковими зобов’язаннями. Зокрема, за 10 місяців цього року юридичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили 31,3 млн гривень єдиного податку.

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергій Олефіренко, більшу частину надходжень забезпечили підприємства – сільськогосподарські товаровиробники, які обрали ІV групу єдиного податку, – 18,2 млн гривень. Від юридичних осіб, які перебувають на ІІІ групі «спрощеного податку» скарбниці отримали 13,1 млн гривень.

Станом на 01.11.2023 на обліку в податковому відомстві області перебуває 4416 юридичних осіб, які віддали перевагу спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності. При цьому 96% від загальної кількості зареєстрованих підприємств – платників єдиного податку – це агрофірми, які обрали ІV групу. Решта 161 підприємство перебувають на ІІІ групі.

«Ми вдячні всім платникам податків Херсонщини за своєчасну сплату податкових зобов’язань та особистий внесок у підтримку фінансової стабільності нашого регіону і країни в цілому,» – зазначив Сергій Олефіренко.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі