Інформаційна кампанія «СПРОТИВ ТРИВАЄ»

Стартувала  інформаційна кампанія «СПРОТИВ ТРИВАЄ» до 10-річчя спротиву окупації Криму. Указом Президента  України №58/2020 «Про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» 26 лютого в Україні встановлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. 

26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією.

Проте того дня у мирний спосіб кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України. 26 лютого 2024 року в Україні відзначатиметься 10-та  річниця початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула Росія проти України.

Цей день покликаний згадати та вшанувати мужність тисячі жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. А також всіх, хто продовжував і продовжує чинити опір окупантам на півострові.