ГО «Будуємо Україну Разом»

Громадська Організація «Будуємо Україну Разом» продовжує набір територіальних громад для втілення локальних волонтерських активностей (БУРчиків)

БУРчик – це локальна волонтерська акція взаємодопомоги та добросусідства, спрямована надати підтримку родинам у скруті та надихнути мешканців громад брати відповідальність та долучатися до позитивних змін. Проєкт може тривати від одного до трьох днів (найчастіше на вихідних), однак якщо обсяг робіт є значним, можна запланувати серію БУРчиків. Кількість залучених волонтерів/ок 10 на БУРчик.

Мета: Включити локальну молодь в соціальне життя громади. Підсилити спроможність місцевої команди, ознайомити з форматом локальних волонтерських активностей.

Участь можуть взяти громади з Чернігівської, Сумської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської, Запорізької, Харківської, Київської та Херсонської областей. А стати локальними волонтерами має нагоду молодь віком від 14 до 35 років.

За допомогою БУРчику громада має можливість самостійно відновити соціальну важливу інфраструктуру (школи, будинки ВПО/СЖО, лікарні, дитсадочки, тощо) за допомогою підтримки ГО «БУР». Унікальна технологія БУР дозволить громадам розвинути почуття відповідальності, комплексне розв’язання проблем, та почуття лідерства. Молодь має змогу отримати навички та компетенції у вигляді почуття довіри, відповідальності та ініціативності.

Ми це робимо не тільки щоб відновити, але й приносимо розвивальний аспект у програму, тому на БУРчиках передбачена культурно-освітня програма, де молодь та мешканці громади можуть прийти на тематичні лекції, тренінги та дізнатись щось нове та відпочити.

Реченець реєстрації 29 травня. Посилання на реєстрацію https://cutt.ly/PetBbfCe