Тур де Франс Україна – благодійна велогонка на підтримку переселенців з Херсонщини

29 червня стартував масштабний, спільний з фондом «Місто тисячі джерел», соціальний проєкт – «Тур де Франс Україна». Це благодійна велогонка, яка має на меті зібрати кошти для допомоги вимушеним переселенцям з Херсонської області.

Автором ініціативи став новокаховчанин Сергій Краснов – майстер спорту України з велоспорту. Сергій прожив в Новій Каховці 35 років, був депутатом міської ради.
Останні 22 роки новокаховчанин займається велосипедним спортом, тому вирішив допомогти мешканцям Херсонської області і зібрати кошти для тих, хто був вимушений виїхати, або лишився на Лівобережжі за станом свого здоров’я, чи здоров’я батьків та рідних.

Новокаховчанин планує проїхати майже три з половиною тисячі кілометрів за 23 дні. Це довжина траси всесвітньо відомої велогонки «Тур де Франс», яку Сергій проїде дорогами України одночасно з велоперегонами у Франції.

На сайті «Тур де Франс Україна» є можливість перерахувати кошти для допомоги переселенцям з Херсонщини, залишити заявку на допомогу, а також ознайомитися з маршрутом «Тур де Франс Україна».

Частина маршруту «Тур де Франс Україна» пролягатиме через Кривий Ріг.
Тому запрошуємо мешканців міста та ЗМІ на пресконференцію, яка відбудеться 10 липня о 17:00.

Інформацію щодо місця проведення заходу буде оголошено напередодні, у вівторок 9 липня.

За велогонкою також можна слідкувати по відеозвітам на платформі YouTube.