Створення умов для організаційної підтримки ВПО та населення, що постраждало внаслідок воєнних дій

Минулого тижня, 26 квітня у Кривому Розі, в Центрі підтримки ВПО Новокаховської громади пройшла зустріч в рамках проєкту «Створення умов для організаційної підтримки ВПО та населення, що постраждало внаслідок воєнних дій».

Начальник служби у справах дітей Новокаховської міської військової адміністрації Оксана Поповиченко та головний спеціаліст служби Оксана Василенко як спікери заходу, надали присутнім теоретичні матеріали щодо розуміння дитячих реакцій на стрес і травми під час війни та практичні поради щодо допомоги дітям, розвитку їх стресостійкості. Також була надана інформація про ознаки та прояви пережитого насильства дітьми, про відповідальність за скоєння насильства у родині відповідно до чинного законодавства України.

Проєкт «Створення умов для організаційної підтримки ВПО та населення, що постраждало внаслідок воєнних дій: створення Центру підтримки ВПО Новокаховської громади», що реалізується в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС та реалізується UNDP в Україні.