Освітяни Нової Каховки у ІІ конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України»

Директори освітніх закладів Нової Каховки Олена Зуйко (ліцей №1), Ірина Дубас (ліцей №3), Марина Горбенко (ліцей №8), Олена Литвинова (ліцей №9), Ольга Тищенко (Академічний ліцей «Спектр»), Марина Скрипнікова (ІРЦ) взяли участь у ІІ конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» на тему «Інновації в освіті: інтеграція нейронних мереж та сучасних українських стратегій для створення цифрового простору закладів загальної середньої освіти», яка відбулась 29 квітня – 1 травня в Києві.

Під час конференції відбувся обмін досвідом та презентації з тем: «Перспективи майбутнього розвитку: можливості розширення застосування штучного інтелекту в освітньому та управлінському процесах»; «Організаційні та науково-методичні умови створення освітнього шкільного STEM-осередку для реалізації проєктів у рамках участі у Всеукраїнському STEM-проєкті»; «Ставлення учнів до предметів STEM-освітнього спрямування, вибору професій STEM в рамках реалізації інноваційного освітнього проєкту»; «Переваги та недоліки залучення ШІ в STEM-освіту» та інші.

Учасники конференції відвідали Американський університет та технічний ліцей, директор якого, Анатолій Андрієнко, поділився досвідом роботи з профільного навчання; загальноосвітню школу №307 з поглибленим вивченням природничих дисциплін, де змогли побувати у класних кімнатах, відвідати майстер – класи, які проводили учні та вчителі цього освітнього закладу, побачити новації, якими із задоволенням поділилися господарі цього учбового закладу.

Директори новокаховських ліцеїв отримали заслужені сертифікати підвищення кваліфікації. Активні, прогресивні педагогині, вони вдосконалюють свої знання, вивчають передовий педагогічний досвід задля покращення освітнього процесу в своїх закладах. Звичайно, готуються до деокупації рідного міста, щоб учні повернулись до ліцеїв і поринули в цікавий, сучасний освітній простір та здобували знання задля рідної України.