Понад 4 тисячі новокаховських учнів закінчили навчальний рік

Кожного року традиційно наприкінці травня на всіх шкільних подвір’ях Новокаховської територіальної громади лунав останній дзвоник. Цього року він теж мав сповістити про завершення навчального року, початок літніх канікул та вступної кампанії.

Але цього не сталося через підступне вторгнення російського агресора, через окупацію нашого рідного міста та всієї громади. Жахіття війни позбавили дітей можливості нормально навчатись, спілкуватись з однолітками, здобувати нові знання і крок за кроком набувати такого необхідного освітнього досвіду. На превеликий жаль, було втрачене дорогоцінне життя учня нашої громади, пошкоджені освітні заклади, майже повністю зруйновані дві шкільні будівлі… Втрачено багато, але не розгубили найважливішого – віри у наш спільний переможний день, не розгубили дітей, які навчаються онлайн по всьому світі у міських освітніх закладах.

Попри всі страхи, труднощі, проблеми і негаразди, школярі продовжували наполегливо навчатись в онлайн-форматі, а вчителі, попри повітряні тривоги, труднощі, перебої зі світлом, їм у цьому допомагали. Незважаючи на такі умови учні впевнено оволодівали новими знаннями та, як результат, мають численні досягнення. Юні новокаховчани брали участь в олімпіадах, різноманітних конкурсах, вікторинах та змаганнях, демонструючи блискучі результати.

2023-2024 навчальний рік закінчили 4118 учнів тринадцяти закладів загальної середньої освіти Новокаховської міськради.

Зі школою попрощались 221 випускник. За значні досягнення у навчанні 20 випускників мають золоту медаль, а 2 – срібну.

416 учнів 9-х класів отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, з них 43 учні з відзнакою. А свій перший, дуже нелегкий, шкільний етап закінчили 224 першачки.

Щиро вітаємо всіх учасників освітнього процесу із закінченням навчального року! Разом віримо у те, що зовсім скоро повернемося на шкільні подвір’я, радіючи початку нового, мирного етапу у житті кожного українця.