Оновлення даних у реєстрі призовників

Новокаховчани уточнюють облікові дані в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів у ЦНАПі Новокаховської громади під час проведення виїзних прийомів в Одесі.

Військово-обліковий документ в електронній формі можна отримати у ЦНАП.

Постановою Уряду від 18.06.2024 № 721 внесено зміни до Порядку оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів і форми такого документа.

Як це працює? Військовозобовʼязаний звертається до ЦНАПу, надає актуальні дані про себе та підтверджує їх, адміністратор вносить дані в електронну систему,  інформація автоматично підтягується в Оберіг, заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом.

На прохання заявника адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Роздрукований документ має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож можна обрати зручний варіант.

Після оновлення персональних даних у ЦНАП заявник може отримати військово-обліковий документ з QR-кодом або витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів (якщо інформація про заявника є неактуальною/неповною).

Військово-обліковий документ з QR-кодом видається без печатки адміністратора ЦНАП та має термін дії 1 рік з моменту формування (за умови відсутності змін у персональних даних).

Витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів – має печатку адміністратора та містить рекомендацію щодо необхідності звернення до ТЦК та СП.

Якщо раніше заявник отримував витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, він зможе повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Витяги, які отримали призовники, військовозобов’язані та резервісти до 18.06.2024 в ЦНАП є чинними.

Адміністративні послуги в ЦНАПі Новокаховської громади можна отримати в Одесі за попереднім записом, звернувшись:

  • за телефоном 0975243019;
  • електронною поштою – cnap.nk@gmail.com.