Формування кадрового резерву держслужбовців для деокупованих територій

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну! 

Реалізовано проєкт щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України – Резерву відновлення.

Метою створення Резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Зараз є можливість долучитися до Резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (далі – Резерв) та, надалі, мати можливість стати державним службовцем.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» (зі змінами) затверджено Порядок його реалізації.

Резерв формується з громадян України, які відповідають вимогам до осіб, які претендують на вступ на державну службу, визначеним Законом України “Про державну службу”, та які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби.

Державна служба – це робота на благо суспільства та задля добробуту кожного громадянина. А працювати в державних органах на деокупованих територіях – це шанс маленькими кроками творити великі зміни у своїй країні та наближати її перемогу. Це можливість зробити свій внесок у відновлення життя та благополуччя на деокупованих територіях. 

Якщо ви розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію чи хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи – у вас є можливість долучитися до Резерву.

Зарахування до Резерву відновлення здійснюється на підставі Анкети, що заповнюється в електронній формі. Реєстраційна форма та Анкета розміщені за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua

Зверніть увагу! З метою коректної подачі даних рекомендуємо заповнювати анкету на персональному комп’ютері, використовуючи браузер Chrome.

Для  осіб,  зарахованих  до  Резерву  відновлення,  проводиться  підвищення кваліфікації шляхом участі в освітньому онлайн-марафоні «Організація роботи на деокупованих територіях», інформація про який розміщена за посиланням: https://hs.gov.ua/announcements/osvitnij-marafon

Докладніше про проєкт на сайті Національного агентства України з питань державної служби (НАДС): https://nads.gov.ua/news/rezerv-pratsivnykiv-derzhavnykh-orhaniv-dlia-roboty-na-deokupovanykh-terytoriiakh-ukrainy