Місцеві бюджети Херсонщини отримали 986 млн гривень податкових платежів

За 6 місяців 2024 року платники податків Херсонської області перерахували до місцевих бюджетів 986,1 млн гривень податків, зборів та обов’язкових платежів.

Основну частину надходжень коштів забезпечили платники Херсонської міської територіальної громади – це 557 млн гривень або 56,5% від загальних надходжень. Вагомий внесок зробили платники Великоолександрiвської та Бiлозерської селищних територіальних громад, бюджети яких отримали 36,1 млн гривень (3,7%) та 25,2  млн гривень (2,6%) відповідно. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергій Олефіренко.

У вказаному періоді основним джерелом надходжень до місцевих бюджетів  області є: податок на доходи фізичних осіб – 731,3 млн гривень (74%), єдиний податок – 187,8 млн гривень, плата за землю – 30,2 млн гривень та акцизний податок з кінцевих продажів – 12 млн гривень.

Більше інформації податкового спрямування розміщено на сайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (https://kherson.tax.gov.ua) та у Facebook (https://facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol).