Робота та відновлення: залучаємо українців до проєктів відбудови

Разом з Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України Укрпошта та Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia, за підтримки громадської спілки UNITE Українська інфраструктурна асоціація, а також порталу robota.ua запускаємо проєкт “Робота та відновлення” щодо пошуку вакансій у сфері відбудови.

У рамках проєкту створений вебсайт https://www.robotavidnovlennya.org, який відображає перелік посад від наших профільних організацій у сфері відновлення регіонів, транспортної інфраструктури та звʼязку. Сьогодні через сайт вже доступні сотні вакансій в різних регіонах України. Користувачі можуть відсортувати свій пошук за сферою, географією чи роботодавцем.

Серед вакансій ми зібрали і ті, що містять можливості для безоплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання. Останнє є особливо важливим для внутрішньо переміщених осіб.

Навіть сьогодні, під час широкомасштабної агресії, обсяг робіт з відновлення критичної і соціальної інфраструктури є величезними, як і попит на фахівців різного рівня досвіду і кваліфікації.

Долучайтеся, якщо вакансії потрібні вам, покажіть знайомим, які знаходяться у пошуку. У разі виникнення питань – залишайте їх на сайті, через форму зворотнього звʼязку – фахівці звʼяжуться з вами якнайшвидше.