Внесено зміни до законодавства щодо проведення перевірок

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що сьогодні, 08 грудня 2023 року, набрав чинності Закон України від 09 листопада 2023 року № 3453-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок».

Зазначеним Законом урегулювано особливості проведення перевірок на територіях, де ведуться бойові дії, та тимчасово окупованих російською федерацією територіях та умови проведення податкових перевірок (безпечний доступ).

Також визначено критерії, за якими платники податків включаються з 01 грудня 2023 року по 31 грудня 2024 року до плану-графіку проведення документальних планових перевірок, з урахуванням щомісячних коригувань.

Акцентуємо увагу: Законом також визначено, що документ, надісланий контролюючим органом до електронного кабінету, вважається врученим платнику податків, якщо він сформований з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі