Про роботу військової адміністрації

Розповідаємо про роботу військової адміністрації та головні новини протягом останнього тижня:

Продовжуємо формувати заявки на виплати від БФ «Адра».

Також триває подача пакетів документів до Департаменту соціального розвитку ХОДА мешканців Новокаховської громади для призначення матеріальної допомоги з обласного бюджету цивільним особам, що зазнали поранення на території деокупованих населених пунктів Новокаховської громади.

Забезпечено складання довіреностей для отримання пенсійних виплат від органів ПФУ для малорухливих мешканців через уповноважених представників в смт Козацьке та с. Веселе.

Працівниками Новокаховського комунального пасажирського підприємства «Автоцентр» за минулий тиждень здійснено розпил дров та доставку їх до смт Козацьке та с. Веселе.

Проводились роботи стосовно ліквідації наслідків прильотів КАБ та мін. Зокрема: в с. Веселе по вул. Польовій та вул. Чайковсього забито розтрощені вікна у приміщеннях маломобільних мешканців.

Управлінням комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської ради видано мешканцям смт Козацьке ремкомплекти та OSB.

Завдяки нашим партнерам мешканців деокупованих населених пунктів на постійній основі забезпечено гуманітарними вантажами.

Так, від ГО «Міжнародна солідарність» було отримано та доставлено спальні мішки та засоби особистої гігієни, хліб та консерви – від ГО «Тарілка», продуктові наборів – від World Central Kitchen, а також продуктові набори, буржуйки та одяг – від фонду «Спадщина» з м. Одеса.