Про роботу військової адміністрації

Розповідаємо про роботу військової адміністрації та головні новини протягом останнього тижня:

Триває постійна робота у напрямі соціального захисту мешканців Новокаховської міської територіальної громади. Так, цього тижня призначено державну соціальну допомогу при народженні дитини особі, яка народила дитину за кордоном.

Крім цього, опрацьована заява та призначено грошову компенсацію «пакунок малюка».

Також складено та відправлено список-рішення до Херсонського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про надання одноразової матеріальної допомоги дітям (віком до 18 років) загиблих (померлих) захисників України «Подарунок від тата» до новорічних та різдвяних свят із розрахунку 3 тис. грн. кожному, за обласною програмою підтримки сімей загиблих(померлих) Захисників та Захисниць України на період 2021-2025 роки.

Один із важливих напрямів роботи військової адміністрації – забезпечення мешканців деокупованих населених пунктів усім необхідним.

Цього тижня, наші громадяни в смт Козацьке та с. Веселе отримали паливно-мастильні матеріали, фільтри для води, ємності для води, каністри.

Традиційно завдяки нашим партнерам ГО «Тарілка» забезпечено мешканцям громади на деокупованих територіях свіжий хліб.

Працівниками Новокаховського комунального пасажирського підприємства «Автоцентр» за минулий тиждень виконано забивання розтрощених вікон у приміщеннях маломобільних мешканців у с. Веселе по вул. Зарічній та вул. Бериславській, по вул. Північній та у смт Козацьке по вул. Комарова та по вул. Соборній.

Тривають постійні доставки гуманітарних вантажів.

Також в деокупованих населених пунктах проведено забір води для лабораторних досліджень.

Відділом з роботи зі звернення громадян Новокаховської міської військової адміністрації опрацьовано 720 запитів та 5 звернень.