Допомога ЗСУ

Протягом останніх 6 місяців з бюджету територіальної громади направлено 85 161 125 грн на допомогу військовим частинам ЗСУ.

Так, частина коштів використана на різноманітні закупівлі відповідно до потреб і запитів самих військових частин.

Зокрема, придбано 191 квадрокоптер типу Mavic, безпілотний літальний комплекс «Валькірія», зарядні станції та сонячні панелі, 2 пікапи, морозильні скрині, причепи, плити на суму 35 945 700 грн.

Загалом допомога направлена до 13 військових частин. Це ті підрозділи, де служать новокаховчани або ж безпосередньо ті, які виконують роботу на Херсонщині по звільненню лівого берега Дніпра.

Втім, найбільша частина всієї допомоги надійшла нашій 57-мій окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Також 49 215 425 грн перераховано у вигляді субвенцій на військові потреби. В тому числі 700 тис. грн – Чорнобаївській громаді для спільної закупівлі дронів від Херсонщини. Решта суми, 48,5 млн грн, перераховані у вигляді субвенції 57-мій бригаді.

Це результати співпраці з військовими, що вдалося здійснити до кінця цього року. У новому році Новокаховська громада продовжить і далі підтримувати ЗСУ.